نویسنده: علی جعفرزاده
تاریخ انتشار: 1383
انتشارات: بهنامی
تعداد صفحات : 136
حجم: MB

با توجه به اینكه آموزش و اطلاع ‌رسانی نقش مهمی در مدیریت ریسك و بهبود فرهنگ عمومی مردم دارد، این كتاب به منظور افزایش سطح آگاهی رانندگان وسایل نقلیه در رابطه با بیمه اتومبیل تهیه شده است. در این كتاب سعی شده مسایل مختلف مرتبط با بیمه اتومبیل به زبان ساده شرح داده شود تا رانندگان ضمن آشنایی با قوانین و مقررات این رشته، اولا در موقع بروز حوادث رانندگی دچار مشكل نشوند و با ارایه كامل مدارك لازم جهت دریافت خسارت از شركت‌ های بیمه، خسارت خود را به طور كامل دریافت نمایند و ثانیا به تبع آن با افزایش سطح رضایت متقابل بین بیمه‌ گذاران و شركت ‌های بیمه، فرهنگ بیمه در جامعه گسترش یابد.  همچنین سعی شده در قسمت ضمایم، اطلاعات عمومی مورد نیاز رانندگان از جمله نكات ایمنی رانندگی، نحوه برخورد با مجروحین تصادفات، محدوده طرح ترافیك، شماره تلفن ‌های مورد نیاز رانندگان، مراكز معاینه فنی خودرو و ... ارایه شود

نویسنده: عباس گلچینیان
تاریخ انتشار: 1383
انتشارات: سینه سرخ
تعداد صفحات : 224
حجم: MB
قیمت: 26.000 تومان

این کتاب در زمینه آموزش کاربردی ارزیابی ریسک در صنایع می‌باشد. در این کتاب عوامل موثر در افزایش ضریب ایمنی در صنایع و انبارها با زبانی ساده بیان گردیده است. کتاب در 4 فصل و 16 بخش نگاشته شده و برای شرکت‌ها، کارشناسان ارزیابی ریسک، صاحبان صنایع و نمایندگان و مشاوران بیمه بسیار مفید می‌باشد.

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه