حجم: MB

تالیف: رضا نیک پیام

انتشارات شرکت توزیع نیروی برق مشهد     (1389)      224 صفحه     5000 تومان     تلفن: 09155158719

در دنیای کنونی به کارگیری و استفاده از برق به عنوان یک منبع انرژی، بسیار گسترده و رایج شده است. از طرفی خطرات ناشی از این نیرو که همه روزه زندگی انسان‏ها را تهدید می‏کند و نیز حوادث گوناگون در کارگاه‏ های مختلف صنعتی از جمله صنعت برق که امروزه بسیار گسترش یافته و خسارات جانی و مالی متعددی به بار می‏آورد را نمی‏توان نادیده گرفت.

کتاب حاضر بیان‏گر جنبه‏ های عملیاتی و کاربردی تجهیزات حفاظت فردی و گروهی و ابزارآلات دستی برق‏کاران است که با استفاده از منابع و استانداردهای داخلی و بین‏ المللی، کاتالوگ‏ها و بروشورهای خارجی تهیه، گردآوری و ترجمه شده که امید است برای مهندسین برق و صنایع، کارکنان فنی شرکت‏های توزیع نیروی برق و عموم برق‏کاران صنعتی قابل استفاده باشد.

استفاده از مطالب این کتاب برای دانشجویان رشته‏ های مختلف برق، بهداشت حرفه‏ ای، ایمنی صنعتی و رشته‏ های فنی و حرفه‏ ای مفید می‏باشد.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه